درباره رادین صنعت فراز پارس

رشد وتوسعه صنعت ساختمان و توجه ویژه به شرایط آسایش و از همه مهم تر مصرف انرژی باعث افزایش استفاده از سیستم های تهویه مطبوع نوین در این صنعت گردیده،همچنین استفاده از انواع سیستم های تهویه مطبوع در صنایع مختلف نیز با رشد چشمگیری مواجه بوده خصوصآ در صنایعی که دارای سیستم های هایژنیک میباشند . این موضوع ما را برآن داشت تا با استناد به استانداردهای بین المللی و استفاده از روشهای نوین محصولاتی با کیفیت را در اختیار مشتریان قرار دهیم تا همزمان با ایجاد شرایط آسایشی از دغدغه های تعمیرات مداوم رهایی یابند و هزینه های نگهداری سیستم های تهویه مطبوع در ساختمان کاهش یابد.
هدف ما تولید محصول و ارائه همزمان خدمات شایسته در تمام مراحل با بالاترین کیفیت میباشدلذا ما به مهندسین مشاور، کارفرمایان ، پیمانکاران و… این اطمینان را میدهیم که همواره با ارائه خدمات مهندسی از ابتدای طرح تا راه اندازی و نگهداری و نیز خدمات پس از فروش در کنار شما خواهیم بود و خود را در پروژه شما سهیم میدانیم.
شرکت رادین صنعت فراز علاوه بر تولید تجهیزات تهویه مطبوع همچون هوارسان ، ایرواشر، چیلر هوایی ، چیلر آبی ،فن کوئل و برج های خنک کننده ، بصورت تخصصی دستگاههای هایژنیک را جهت کارخانجات داروسازی ، بیمارستانها، صنایع غذائی ، تجهیزات ابزار دقیق و… تولید می نماید و در این راستا موفق به اخذ گواهینامه های بین المللی CE, GMP, ISO شده است که نشان دهنده کیفیت محصول ومطابقت آن با استانداردهای جهانی می باشد و در این راستا موفق به صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه مانند عراق ، افغانستان ،آذربایجان و ترکمنستان شده است . همچنین با تکیه به تیم های متخصص خود مدارک و مستندات لازم را جهت معتبرسازی شامل IQ, DQ ,PQ,OQ ارائه می نماید تا با افزایش سطح کیفی و فنی محصولات خود ، به یک مارک معتبر بین المللی تبدیل شویم.